Bunker Forum


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Euro 2008 eshte prane finales.Kush mendoni se dota fitoje?
Mon Jun 23, 2008 10:26 am nga BunkerForum

» SMS dashurie
Sat Apr 05, 2008 1:59 pm nga BunkerForum

» Mosha e duhur per te filluar aktivitetin seksual?
Sat Apr 05, 2008 1:49 pm nga BunkerForum

» Islami nė Shqipėri
Sat Apr 05, 2008 1:41 pm nga BunkerForum

» Besimet fetare
Sat Apr 05, 2008 1:38 pm nga BunkerForum

» GJUHA SHQIPE
Sat Apr 05, 2008 1:37 pm nga BunkerForum

» Ju pelqen website i ri i Freedom Forum?
Wed Apr 02, 2008 5:00 pm nga BunkerForum

» Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni
Wed Oct 03, 2007 11:08 pm nga Vizitor

» OH SHQIPE
Wed Oct 03, 2007 1:37 pm nga BunkerForum

Portali
 
Forumi

Chat

Lajmet e fundit:
Moti   TiranėTirane    PrishtinėPrishtine   ShkupShkup    KumanovėKumanove    PodgoricėPodgorice    PrizrenPrizren   DurrėsDurres    ShkodėrShkodra    OhėrOher    UlqinUlqin
Kramer: Kosova nuk pėrbėn precedent; statusi nuk mund tė zgjasė pėrgjithmonė
Zyrtari i Departamentit amerikan tė Shtetit, David Kramer, deklaroi se qoftė nė 10 dhjetor qoftė pas kėsaj date procesi i statusit tė Kosovės “nuk mund tė zgjasė pėrgjithmonė”. (lexoni dhe komentoni ...)
Tiranė, nis votimi nė Zonėn 31, nė garė 5 kandidatė
Rreth 41 mije zgjedhės tė regjistruar tė zonės 31 nė kryeqytet do t’u drejtohen sot kutive te votimit per te zgjedhur deputetin e ardhshem, nje vend i mbetur vakant ne parlament pas zgjedhjes se Bamir Topit ne postin e Presidentit te Republikes. (lexoni dhe komentoni ...)
Kouchner: Kosova ėshtė para sė gjithash ēėshtje evropiane
Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice u takua me Ministrin e Jashtėm francez, Bernard Kouchner, nė Departamentin e Shtetit pėr bisedime qė pėrfshijnė ēėshtje si Irani, Kosova dhe Darfuri. (lexoni dhe komentoni ...)

 
Moti

Kėnget
 Download   
2 Die 4 & Anjeza - ngadale
0:34128 kbps44.1 kHz0.56 Mb
 Download   
2 die 4 - 24 ore
4:45192 kbps44.1 kHz6.85 Mb
 Download   
2 die 4 - Ajo qe une shikoj
4:21128 kbps44.1 kHz4.18 Mb
 Download   
2 Die 4 - Anes detit i palare
6:43128 kbps44.1 kHz6.45 Mb
 Download   
2 Die 4 - Bitch
5:17128 kbps44.1 kHz5.07 Mb
 Download   
2 Die 4 - Dedikuar Asaj
4:49128 kbps44.1 kHz4.63 Mb
 Download   
2 Die 4 - Djemte e keqinj
4:22112 kbps44.1 kHz3.68 Mb
 Download   
2 Die 4 - Emigracioni
5:52128 kbps44.1 kHz5.63 Mb
 Download   
2 Die 4 - Emri yt tani eshte bitch
4:05128 kbps44.1 kHz3.92 Mb
 Download   
2 Die 4 - Fieri
4:56128 kbps44.1 kHz4.74 Mb
 Download   
2 Die 4 - I jashteligjshem
5:22128 kbps44.1 kHz5.16 Mb
 Download   
2 die 4 - Jetes Sone 2
6:43128 kbps44.1 kHz6.45 Mb
 Download   
2 Die 4 - Jetes Sone 3
5:34192 kbps44.1 kHz8.02 Mb
 Download   
2 die 4 - Ju me bet ky qe jam sot
5:44128 kbps44.1 kHz5.52 Mb
 Download   
2 Die 4 - Kape pak me poshte
4:02112 kbps44.1 kHz3.39 Mb
 Download   
2 Die 4 - Kjo eshte jeta jone
5:23128 kbps44.1 kHz5.18 Mb
 Download   
2 Die 4 - Me Pelqen
4:41128 kbps44.1 kHz4.50 Mb
 Download   
2 Die 4 - Mesazh Per Nje Te Huaj
4:53128 kbps44.1 kHz4.70 Mb
 Download   
2 Die 4 - Mos me Thuaj
3:58128 kbps44.1 kHz3.81 Mb
 Download   
2 die 4 - nano ik
3:59128 kbps44.1 kHz3.83 Mb
 Download   
2 Die 4 - Nene
4:44128 kbps44.1 kHz4.55 Mb
 Download   
2 die 4 - Nuk e qijme per as nje shkerdhate
5:28128 kbps44.1 kHz5.25 Mb
 Download   
2 Die 4 - Party
3:40128 kbps44.1 kHz3.52 Mb
 Download   
2 Die 4 - Per Te Gjithe 2 Die 4-et
3:32128 kbps44.1 kHz3.40 Mb
 Download   
2 Die 4 - Te pa fajshem
4:41128 kbps44.1 kHz4.51 Mb
 Download   
2 Die 4 - Vetem leke
4:36128 kbps44.1 kHz4.42 Mb
 Download   
2 Die 4 - Vitet e humbura
4:33128 kbps44.1 kHz4.37 Mb
 Download   
2die 4 - Ti smund te jesh si une
5:0096 kbps44.1 kHz3.61 Mb

________________________
 

 

 

 


_________________________________________________________
 
 


Share | 
 

 Zbulo personalitetin tend.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BunkerForum
Admin
BunkerForum

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 31
Localisation : Tirana
Emploi : Student
Loisirs : asdf jkl
Registration date : 12/07/2007

Character sheet
Lojra Lojra:
0/0  (0/0)
Ruso:

MesazhTitulli: Zbulo personalitetin tend.   Thu Sep 27, 2007 4:02 pm

Zbulo personalitetin tėndPėr tė bėrė kėtė test duhet tė jesh e qetėsuar dhe me mendje tėrėsisht “tė boshatisur” nga ēdo gjė. Pėrgjigju me sinqeritet dhe do tė zbulosh personalitetin tėnd.SHKALLA

Jeni duke ecur nė shkretėtirė, kur papritmas tė shfaqet njė shkallė...a) Si ato tė zjarrėfikesveb) Nė formė trekėndėshi (pra me dy pjesė tė hapura nga poshtė)c) Shkallė tė dredhuara (si ato qė vihen pėrbrenda njė shtėpie)d) Me shkallė tė gjėra tė fiksuara nė tokė

SA E GJATĖ ĖSHTĖ?a) Mė shumė se tyb) Sa tyc) Mė tė shkurtra se tyNGA Ē’LLOJ MATERIALI JANĖ TĖ PĖRBĖRA?

a) Hekurb) Drue) Mermer apo ēementoĒFARĖ PĖRFAQĖSON SHKALLAShkalla pėrfaqson miqėsinė. Forma e shkallės, tregon vlerėn qė, nė pergjithesi, i atribuohet kėtij sentimenti. Shpreh gjithashtu nivelin e dashurisė, vetėvlerėsimit, besnikėrisė, me anė tė sė cilės krijohen raportet e miqėsisė.

REZULTATETFormaA: Tregon mosbesimin ndaj miqėsisė, e shkaktuar ndoshta nga njė zhgėnjim i madh. Pėrtej kėsaj, ekziston, e fshehur nėn maskėn e indiferencės, dėshira pėr tė besuar ende nė njė person mik dhe keqardhja qė nuk e keni mė mik.B: Tregon aftėsinė, pėr tu admiruar, pėr tė lidhur miqėsi tė reja, por edhe njė lloj sipėrfaqsie nė drejtimin qė i jepet kėtyre miqėsive. Nė kėtė rast, miqtė konsiderohen si pikėza, pėr tu mbėshtetur nė momentet e vetmisė apo tė vėshtirėsive tė mėdha dhe si persona pėr tė cilėt nė rastin e duhur ėshtė e drejtė tė japėsh ndihmė.C: Tregon dėshiren pėr tė pasur pak miq, tė mirė zgjedhur, me tė cilėt lidhen raporte ekskluzive dhe nga tė cilat bota e tėrė, pėrfshi edhe partnerin/en, pėrjashtohen totalisht. Shpreh gjithashtu njė xhelozi tė madhe ndaj miqve, tė cilėt shihen si pronė private dhe qė nuk mund tė ndahen me askėnd tjetėr.D: Tregon se miqėsisė i atribuohet njė vlerė shumė e madhe. Besnikėri, disponibilitet dhe dashuri kundrejtė miqve, janė sentimentet qė dominojnė dhe gjallėrojnė Jeten. Gjithsesi, dhėnia e njė thesari tė tillė, kėrkon gjithashtu kalimin e disa provave.GJATĖSIAA: Dėshirė pėr tė lidhur miqėsi tė reja dhe vullnet pėr tė ruajtur pėrgjithmonė edhe miqėsitė e vjetra.B: Dėshirė pėr tė lidhur miqėsi tė reja, vetėm nė raste apo rrethana tė veēanta (psh pėr pushime) dhe njė sens ndjenje pėr tė lėnė pas dore miqtė e vjetėr.C: Mbyllje totale ndaj miqve tė rinj dhe njė vullnet shumė i fortė, pėr tė mbajtur vetėm pak miq dhe shumė tė zgjedhur. Shumė mė mirė madje nėse janė miq shumė tė vjetėr.MaterialiA: Miqtė e vjetėr thuajse nuk i llogarisni fare, madje kujtimi i momenteve tė kaluara me ta, ėshtė fshirė me kohė.B: Miqtė e vjetėr janė shumė tė rėndėsishėm pėr ju, nėn profilin afektiv dhe emotiv, aq sa as njė lloj mikju i ri nuk do tė arrijė ti zėvendėsojė.C: Miqtė e vjetėr janė tė destinuar tė mbeten tė shenjtė dhe tė pa cenueshėm, edhe nėse zbulohet se mė ta nuk ke asgjė tė pėrbashkėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bunker.forumsq.net
 
Zbulo personalitetin tend.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bunker Forum :: ARGETIM DHE KOHE E LIRE :: Lojra dhe zbavtje-
Kėrce tek: