Bunker Forum


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Euro 2008 eshte prane finales.Kush mendoni se dota fitoje?
Mon Jun 23, 2008 10:26 am nga BunkerForum

» SMS dashurie
Sat Apr 05, 2008 1:59 pm nga BunkerForum

» Mosha e duhur per te filluar aktivitetin seksual?
Sat Apr 05, 2008 1:49 pm nga BunkerForum

» Islami nė Shqipėri
Sat Apr 05, 2008 1:41 pm nga BunkerForum

» Besimet fetare
Sat Apr 05, 2008 1:38 pm nga BunkerForum

» GJUHA SHQIPE
Sat Apr 05, 2008 1:37 pm nga BunkerForum

» Ju pelqen website i ri i Freedom Forum?
Wed Apr 02, 2008 5:00 pm nga BunkerForum

» Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni
Wed Oct 03, 2007 11:08 pm nga Vizitor

» OH SHQIPE
Wed Oct 03, 2007 1:37 pm nga BunkerForum

Portali
 
Forumi

Chat

Lajmet e fundit:
Moti   TiranėTirane    PrishtinėPrishtine   ShkupShkup    KumanovėKumanove    PodgoricėPodgorice    PrizrenPrizren   DurrėsDurres    ShkodėrShkodra    OhėrOher    UlqinUlqin
Kramer: Kosova nuk pėrbėn precedent; statusi nuk mund tė zgjasė pėrgjithmonė
Zyrtari i Departamentit amerikan tė Shtetit, David Kramer, deklaroi se qoftė nė 10 dhjetor qoftė pas kėsaj date procesi i statusit tė Kosovės “nuk mund tė zgjasė pėrgjithmonė”. (lexoni dhe komentoni ...)
Tiranė, nis votimi nė Zonėn 31, nė garė 5 kandidatė
Rreth 41 mije zgjedhės tė regjistruar tė zonės 31 nė kryeqytet do t’u drejtohen sot kutive te votimit per te zgjedhur deputetin e ardhshem, nje vend i mbetur vakant ne parlament pas zgjedhjes se Bamir Topit ne postin e Presidentit te Republikes. (lexoni dhe komentoni ...)
Kouchner: Kosova ėshtė para sė gjithash ēėshtje evropiane
Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice u takua me Ministrin e Jashtėm francez, Bernard Kouchner, nė Departamentin e Shtetit pėr bisedime qė pėrfshijnė ēėshtje si Irani, Kosova dhe Darfuri. (lexoni dhe komentoni ...)

 
Moti

Kėnget
 Download   
2 Die 4 & Anjeza - ngadale
0:34128 kbps44.1 kHz0.56 Mb
 Download   
2 die 4 - 24 ore
4:45192 kbps44.1 kHz6.85 Mb
 Download   
2 die 4 - Ajo qe une shikoj
4:21128 kbps44.1 kHz4.18 Mb
 Download   
2 Die 4 - Anes detit i palare
6:43128 kbps44.1 kHz6.45 Mb
 Download   
2 Die 4 - Bitch
5:17128 kbps44.1 kHz5.07 Mb
 Download   
2 Die 4 - Dedikuar Asaj
4:49128 kbps44.1 kHz4.63 Mb
 Download   
2 Die 4 - Djemte e keqinj
4:22112 kbps44.1 kHz3.68 Mb
 Download   
2 Die 4 - Emigracioni
5:52128 kbps44.1 kHz5.63 Mb
 Download   
2 Die 4 - Emri yt tani eshte bitch
4:05128 kbps44.1 kHz3.92 Mb
 Download   
2 Die 4 - Fieri
4:56128 kbps44.1 kHz4.74 Mb
 Download   
2 Die 4 - I jashteligjshem
5:22128 kbps44.1 kHz5.16 Mb
 Download   
2 die 4 - Jetes Sone 2
6:43128 kbps44.1 kHz6.45 Mb
 Download   
2 Die 4 - Jetes Sone 3
5:34192 kbps44.1 kHz8.02 Mb
 Download   
2 die 4 - Ju me bet ky qe jam sot
5:44128 kbps44.1 kHz5.52 Mb
 Download   
2 Die 4 - Kape pak me poshte
4:02112 kbps44.1 kHz3.39 Mb
 Download   
2 Die 4 - Kjo eshte jeta jone
5:23128 kbps44.1 kHz5.18 Mb
 Download   
2 Die 4 - Me Pelqen
4:41128 kbps44.1 kHz4.50 Mb
 Download   
2 Die 4 - Mesazh Per Nje Te Huaj
4:53128 kbps44.1 kHz4.70 Mb
 Download   
2 Die 4 - Mos me Thuaj
3:58128 kbps44.1 kHz3.81 Mb
 Download   
2 die 4 - nano ik
3:59128 kbps44.1 kHz3.83 Mb
 Download   
2 Die 4 - Nene
4:44128 kbps44.1 kHz4.55 Mb
 Download   
2 die 4 - Nuk e qijme per as nje shkerdhate
5:28128 kbps44.1 kHz5.25 Mb
 Download   
2 Die 4 - Party
3:40128 kbps44.1 kHz3.52 Mb
 Download   
2 Die 4 - Per Te Gjithe 2 Die 4-et
3:32128 kbps44.1 kHz3.40 Mb
 Download   
2 Die 4 - Te pa fajshem
4:41128 kbps44.1 kHz4.51 Mb
 Download   
2 Die 4 - Vetem leke
4:36128 kbps44.1 kHz4.42 Mb
 Download   
2 Die 4 - Vitet e humbura
4:33128 kbps44.1 kHz4.37 Mb
 Download   
2die 4 - Ti smund te jesh si une
5:0096 kbps44.1 kHz3.61 Mb

________________________
 

 

 

 


_________________________________________________________
 
 


Share | 
 

 Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BunkerForum
Admin
BunkerForum

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 31
Localisation : Tirana
Emploi : Student
Loisirs : asdf jkl
Registration date : 12/07/2007

Character sheet
Lojra Lojra:
0/0  (0/0)
Ruso:

MesazhTitulli: Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni   Tue Oct 02, 2007 2:40 pm

Per cfare i duhet Serbeve Kosova, per te riperseritur kete genocid te tmerrshem.Per te vrare gra shtatzene dhe per tia nxjerre femijen nga barku.Per te vrare femije e foshnja duke i masakruar per te vetmen aresye se jane foshnja shqiptare.Per te gjymtuar njerez, duke i prere kembet, duart,gishtat, kokat apo organet gjenitale.Per te djegur shtepi, dhe per te debuar nga shtepite e tyre njerez qe nuk kishin faj por ishin te denuar se ishin shqiptare.

JO ASNJE BIR SHQIPTARI NUK DO TE LE QE KOSOVA TE KTHEHET NEN SERBI.TE GJITHE SHQIPTARET KUDO JANE DO TE NGRIHEN NE LUFTE NESE KOSOVA NUK PAVARESOHET.[/size]
[size=18]
KOSOVA ESHTE E JONA.KOSOVA ESHTE SHQIPERI.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bunker.forumsq.net
SONILA

SONILA

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Localisation : albania
Emploi : asfsaf
Loisirs : sdgsdg
Registration date : 01/10/2007

MesazhTitulli: Re: Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni   Tue Oct 02, 2007 4:02 pm

nese dikush do te shikonte sikur vetem kaq pak nga miliona foto qe mund
te ishin bere ne luften e kosoves do ishte penduar qe nuk mund
te ndihmonte sadopak.MEGJITHSE DIKUJT MUND TI DUKET E KOTE NJE
NDIHME E VOGEL AJO NUK DO DUKEJ E TILLE NESE TE GJITHE SE BASHKU
BASHKOHEMI PER TE BERE NJE NDIHME TE MDHE.

KOSOVA ESHTE NJE ME SHQIPERINE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BunkerForum
Admin
BunkerForum

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 31
Localisation : Tirana
Emploi : Student
Loisirs : asdf jkl
Registration date : 12/07/2007

Character sheet
Lojra Lojra:
0/0  (0/0)
Ruso:

MesazhTitulli: Re: Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni   Wed Oct 03, 2007 12:37 pm

Faleminderit per keto fjale te mrekullueshme SONILA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bunker.forumsq.net
Musafir
VizitorMesazhTitulli: VLERAT JANĖ TĖ SHTRENJTA POR PAGUHEN   Wed Oct 03, 2007 11:08 pm

Foto tė tmerrshme. Kush mund tė bėnte gjėra tė kėtilla pos gjakatarėve serbė qė nuk kanė asgjė tė pėrbashkėt me qenjet njerėzore.
Cili shqiptar do tė pranonte qė pėrsėri tė iu nenshtrohet thikave e bajonetave barbare tė kėtyre gjakpirėsve?
Mu pėr kėto gjėra gjithė shqiptarėt kudo qė janė duhet tė bėhen njė dhe me tė gjitha mjetet t'i kundervihen kėsaj poshtersie tė paparė, pa kursye asgjė nga vetja e tyre.
Thonė disa Shqipėria e Madhe por jo, sepse ajo nenkupton Shqipėrinė e formuar nga teritoret e huaja siē e paraqesin serbomdhėnjėt, por le tė thuhet SHQIPĖRIA ETNIKE ose SHQIPĖRIA E BASHKUAR.
RROFTĖ, RROFTĖ, RROFTĖ ***SHQIPĖRIA E BASHKUAR***, pėr te e vlenė tė vdiset.
"Pėr kėto troje stėrgjyshore
qė aq shumė herė i lamė me gjak,
pėr kėtė tokė tė shenjtė arnore
edhe vdekja na ėshtė pak".
(... Mos braktisni vlerat tuaja...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju kerkojme ndjese per keto pamje te tmerrshme qe do shikoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bunker Forum :: CESHTJA KOMBETARE SHQIPTARE :: Kosova-
Kėrce tek: